Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących aktualizacji projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gmin: Chorkówka, Jedlicze, Miejsce Piastowe, Korczyna, Krościenko Wyżne, Krosno i Wojaszówka na lata 2021-2030 (zwanego dalej planem transportowym). Czekamy na Państwa uwagi i spostrzeżenia.

Informujemy, iż zgodnie z zapisami ustawy z dnia 16 grudnia 2010 roku o publicznym transporcie zbiorowym, w dniach od 21 kwietnia 2021 r. do 11 maja 2021 r. odbędą się konsultacje społeczne projektu aktualizacji dokumentu pn.: Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gmin: Chorkówka, Jedlicze, Miejsce Piastowe, Korczyna, Krościenko Wyżne, Krosno i Wojaszówka na lata 2021-2030.

Zapraszam wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do Planu transportowego. Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie pisemnie, na specjalnie przygotowanym formularzu.

Plan transportowy, jak i formularz zgłaszania uwag/zmian są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej https://krosno.konsultacje-spoleczne.pl/,  https://bip.umkrosno.pl/Plan_transportowy, a także w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Krosna przy ul. Staszica 2, pokój nr 26 (I piętro) w godzinach od 8.00 do 14.30 w dni robocze.

Wypełnione formularze konsultacyjne należy przekazać:

  1. drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne PT”,
  2. drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta Krosna ul. Lwowska 28A, 38-400 Krosno (liczy się data wpływu),
  3. bezpośrednio w Urzędzie Miasta Krosna, ul. Lwowska 28A i ul. Staszica 2 (Biuro Obsługi Obywatela) w następujących dniach i godzinach:

- w poniedziałki od 7:30 do 16.30,

- od wtorku do czwartku od 7.30 do 15.30,

-  w piątki od 7.30 do 14.30.

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11 maja 2021 r.

 

Formularz konsultacyjny do projektu aktualizacji "Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gmin: Chorkówka, Jedlicze, Miejsce Piastowe, Korczyna, Krościenko Wyżne, Krosno i Wojaszówka"

 

Aktualizacja "Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Gmin: Chorkówka, Jedlicze, Miejsce Piastowe, Korczyna, Krościenko Wyżne, Krosno i Wojaszówka"