Przypominamy o możliwość bezpłatnego pobrania i zainstalowania na swoich smartfonach aplikacji BLISKO. Jest to system, dzięki któremu będziecie mogli na bieżąco śledzić nadchodzące ogłoszenia, alerty pogodowe oraz wydarzenia kulturalne.

Aplikację można bezpłatnie pobrać z oficjalnych sklepów dystrybucyjnych: Google Play (system Android), AppStore (system iOS) oraz Windows Store (system Windows Phone).
Po zainstalowaniu aplikacji należy wpisać swoją miejscowość, wybrać interesującego nas nadawcę (nadawców), a następnie zaznaczyć z jakich serwisów będą mogli przesłać do nas informacje. Aplikacja jest elastyczna, w każdej chwili pozwala na zmianę ustawień.

Aplikacja BLISKO stawia na użyteczne treści bez reklam, do grona jej nadawców mogą dołączyć tylko określone podmioty takie jak urzędy miast i gmin, spółki komunalne, wodociągi, ośrodki kulturalno-oświatowe i inne o charakterze użyteczności publicznej. Poza nadawcami lokalnymi użytkownik znajdzie nadawców ogólnopolskich.

Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie miał możliwości zainstalowania aplikacji BLISKO, wówczas może skorzystać z opcji otrzymywania powiadomień w formie smsów. Powiadomienia te będą przede wszystkim dotyczyły ostrzeżeń i alarmów.

 

Poniżej znajduje się link informujący w jaki sposób można pobrać aplikację Blisko lub zarejestrować się na powiadomienia sms przy pomocy strony internetowej:

 

https://sisms.pl/rejestracja/nadawca/810cf4ba/Gmina-Kro%C5%9Bcienko-Wy%C5%BCne

 

Istnieje również możliwość rejestracji do powiadomień sms za pomocą KODU SMS. Poniżej znajduje się link z instrukcją.

 

https://sisms.pl/rejestracja/kody/810cf4ba/Gmina-Kro%C5%9Bcienko-Wy%C5%BCne

 

 

Natomiast, jeżeli zechcecie Państwo mieć dostęp wyłącznie do aplikacji służącej do pomiarów jakości powietrza zachęcamy do pobrania aplikacji "Beskid INSTRUMENTS".

 

Aplikację Beskid INSTRUMENTS można pobrać przy pomocy :

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kaiko.monitoringpowietrzabi

https://itunes.apple.com/pl/app/monitoring-powietrza-bi/id1279503939

 

 

 

Aby pobrać grafikę jako pdf, kliknij w obrazek...

 

 

Aby pobrać grafikę jako pdf, kliknij w obrazek...