22 lutego br. w hali sportowej w Krościenku Wyżnym odbył Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów. Patronat nad imprezą objął Mateusz Liput Wójt Gminy i Krzysztof Podkul Przewodniczący Rady Gminy Krościenko Wyżne.

Turniej dał kolejny dowód na to, jak bardzo nieprzewidywalna jest piłka nożna i m.in. właśnie dlatego wciąż jest najbardziej popularną grą zespołową na świecie, uwielbianą przez niezliczone rzesze kibiców. W szranki stanęło pięć tych samych reprezentacji co w ubiegłym roku. Dziesięć spotkań, system gry „każdy z każdym”, twarda gra w duchu fair play i walka do ostatniej minuty. Nie było straconych piłek, nie było „odpuszczania”. Ta sama hala i w większości ci sami zawodnicy. Minął rok a tabela się odwróciła i tylko jedno się nie zmieniło -  królem strzelców został zawodnik zwycięskiej drużyny. Poza tym „wszystko stanęło na głowie”. Gratulujemy zwycięzcom tej edycji i czekamy na rozstrzygnięcia w kolejnym roku. Czy znowu się wszystko odwróci ?

 

 

Po wręczeniu pucharów i pamiątkowych zdjęciach Patroni turnieju zaprosili  uczestników do domu ludowego w Krościenku Wyżnym, gdzie przy ciepłym posiłku przygotowanym przez organizatorów zawodnicy mogli powspominać bramki, piękne zagrania i niewykorzystane sytuacje turnieju.