Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektowanej obwodnicy Miejsca Piastowego w ciągu drogi krajowej nr 28, które odbędzie się 8 lipca 2021 r. o godzinie 16.00 w Remizie OSP w Krościenku Wyżnym, ul. Południowa 3.

Zainteresowani będą mogli zapoznać się z planami przebiegu poszczególnych wariantów obwodnicy, dla których materiały projektowe zostaną wyłożone w Urzędzie Gminy Krościenko Wyżne, pokój nr 7,  na 7 dni przed planowanym spotkaniem informacyjnym oraz na stronie internetowej:

https://www.gddkia.gov.pl/pl/4370/Akcja-informacyjna-obwodnica-Miejsca-Piastowego

Wszelkie uwagi, wnioski i zastrzeżenia do przedstawionych wariantów przebiegów obwodnicy zainteresowani będą mogli zgłosić na spotkaniu informacyjnym lub w formie pisemnej na formularzach opinii, które będą udostępnione na spotkaniu i w Urzędzie Gminy.

Podpisane formularze opinii, dotyczące przedsięwzięcia należy przesyłać w terminie do 26.07.2021 r. pocztą na adres: MPRB Sp.z o. o., ul. Jana Dekerta 18, 30-703 Kraków, lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przesłane opinie zostaną przeanalizowane i w przypadkach uzasadnionych tj. możliwych do zastosowania ze względów technicznych, prawnych i finansowych oraz środowiskowych zostaną uwzględnione.