Serdecznie zapraszamy Panie z terenu Gminy Krościenko Wyżne po odbiór bezpłatnych zaproszeń na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w dniu 12 marca 2023 r. o godz. 17:00 w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym -  liczba miejsc ograniczona... 🌹

Wystąpi dla Was zespół "Zacznij od Bacha", który wykona niezapomniane przeboje Zbigniewa Wodeckiego.

Bilety dostępne są od dnia dzisiejszego, tj. 1 marca 2023 r. w budynku Urzędu Gminy Krościenko Wyżne pok. nr 11 w godzinach pracy urzędu.

Zacznij od Bacha - Zbigniew Wodecki Tribute Band to projekt muzyczny, który powstał w grudniu 2017 roku w Krakowie. Zespół tworzą utalentowani młodzi muzycy, którzy zafascynowani brzmieniami muzyki Zbigniewa Wodeckiego postanowili swoją pracą, pasją i talentem złożyć hołd jednemu z największych artystów sceny polskiej. Koncert to wędrówka po twórczości Zbigniewa Wodeckiego - począwszy od roku 1976, aż do 2017. Dzięki temu usłyszeć można te najbardziej rozpoznawalne utwory - „Lubię wracać”, „Zacznij od Bacha”, „Chałupy welcome to", jak i mniej znane piosenki, prawdziwe perełki polskiej muzyki. Utwory wykonywane są w oryginalnych tonacjach, co pozwala zachować charakter oryginału i oddać ducha "tamtych lat". Koncert jest przeplatany anegdotami i historiami z życia Zbigniewa Wodeckiego, a prezentacja znakomitych i oddanych przedsięwzięciu młodych artystów czyni widowisko prawdziwą artystyczną ucztą.