W dniu 12 marca br., w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez Wójta Gminy Krościenko Wyżne.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem przedstawicielek płci pięknej, o czym świadczy rozdysponowanie blisko 200 „wejściówek” w ciągu zaledwie czterech dni.

Przed rozpoczęciem części artystycznej życzenia wszystkim Paniom z okazji ich Święta złożyli wójt gminy – Mateusz Liput oraz przewodniczący rady gminy – Krzysztof Podkul.
Następnie na scenie pojawili się muzycy odpowiedzialni za program artystyczny dla Pań.

Zacznij od Bacha - Zbigniew Wodecki Tribute Band to projekt muzyczny, który powstał w grudniu 2017 roku w Krakowie. Zespół tworzą utalentowani młodzi muzycy, którzy zafascynowani brzmieniami muzyki Zbigniewa Wodeckiego postanowili swoją pracą, pasją i talentem złożyć hołd jednemu z największych artystów sceny polskiej.

Koncert stanowił swoistą wędrówkę przez twórczość Zbigniewa Wodeckiego - począwszy od roku 1976, aż do 2017. Dzięki temu usłyszeć można było te najbardziej rozpoznawalne utwory - „Lubię wracać”, „Zacznij od Bacha”, „Chałupy welcome to", jak i mniej znane piosenki, prawdziwe perełki polskiej muzyki.

Okraszone ciekawym komentarzem piosenki zabrały słuchaczki w muzyczną podróż przez barwne życie artysty, którego zdecydowana większość utworów stała się przebojami.

Panie zgromadzone na widowni, wspólnie z frontmanem grupy śpiewały te znane i lubiane utwory, a wykonanie każdego z nich nagradzały gromkimi oklaskami.